Free YouTube to DVD Converter

3.1.98.627
oy
0

YouTube videolarınızı sadece birkaç dakika içinde DVD'ye dönüştürün

26k

Bu uygulamayı oyla

Free YouTube to DVD Converter, YouTube videolarını direkt olarak DVD'ye kaydetmenize izin veren bir araçtır. Program bir kaç fare tıklamasıyla dakikalar içinde videoları indirecek, kodlayacak ve bir diske yazacaktır.

Bir videoyu kaydetmek için, kaydetmek istediğiniz videonun YouTube linkini program penceresine kopyalamalı ve verilen adımları takip etmelisiniz. En güzel tarafı ise, bir videonun URL'sini kopyalamanın yanısıra bir kullanıcının veya bir video kategorisinin tüm çalma listesini tümüyle kopyalayabilirsiniz.

Buna ek olarak, seçtiğiniz videoları kolayca indirebilir ve onları FLV veya MP4 formatında sabit diskinize kaydedebilirsiniz; ayrıca, her bir video için video kalitesini de seçebilirsiniz.

Programın en ilgi çekici tarafı ise bölgenizde kısıtlanan veya engellenen bir videoyu indirebilmenizdir. Basit bir şekilde URL'yi kopyalayın ve Free YoutTube to DVD Converter geri kalanı halledecektir.

Free YoutTube to DVD Converter, sadece öncelikli özelliği olan YouTube videolarını DVD'ye aktarması nedeniyle ilginç bir araç değil ayrıca YouTube indirme yöneticisi olarak muhteşem bir programdır.
Kısıtlamalar

50 ücretsiz MP3 şarkısı.

Uptodown X